O nás | Machač fashion

O nás

Náš obchod s oblečením provozujeme již od roku 1991

Nejenom naše tvorba ale i oděvy, které prodáváme, jsou plné ženskosti. Proto se pro nás móda stává prostředkem k tomu, jak učit ženy nejenom své vlastní sebehodnoty ale také jím pomoci rozpomenout se na to, jak velkou roli a funkci v našich životech hraje móda a šatičky, které zrovna máme na sobě.

O přehlídce
Machačovi na módní přehlídce

Naše historie

Náš obchod s oblečením provozujeme již od roku 1991

Vznik 1991 – kožichy, klobouky. Zakladatel Emílie Machačová – sortiment především pro starší zákaznice. Postupně jsme nejenom dodavatele obměnily a začali se orientovat na zboží současné podoby.

2014 – první oděvy naší výroby.

Módních přehlídek

Kolekcí

Let zkušeností

Naše návrhářky

Tereza Machačová návrhářka

Teresia Machačová

Veškerou svou tvorbu zaměřuje na ženskost, tím že tvoří s láskou, modely dostávájí kouzlo jedinečného vzhledu a neopakovatelnosti. Tyto modely vyzařují "něco“, co je pro tuto designérku typické. Šaty mluví nejenom jejím jazykem, ale nově se učí mluvit i jazykem jejich nových majitelek. Své tvoření a jiné prezentuje na blogu vik-ladyla.cz


Pavla Machačová návrhářka

Pavla Machačová

Veškerou svou tvorbu zaměřuje na ženskost, tím že tvoří s láskou, modely dostávájí punc jedinečného vzhledu a neopakovatelnosti. Ženy jej rádi nosí, p tyto modely vyzařují „něco“, co je pro tuto designérku typické. Šaty mluví nejenom jejím jazykem, ale nově se učí mluvit i jazykem jejich nových majitelek.


Anna Machačová

Anna Machačová

Protože již od malička, stejně jako její starší sestra Tereza, vyrůstala v prostředí módy, zjistila, že je to její srdeční záležitost. Studuje UMPRUM – střední škola, obor oděvní design. Nejenom že její studium je zaměřeno tímto směrem, ale i svůj volný čas investuje do této tvorby. A to mnohým způsobem. Alel její specializace je především vytváření grafického designu na potisk látek, společně s navrhováním výšivek, které jsou použity jako aplikace, jenž dotvářejí ucelený vzhled nově vytvořeného modelu. Veškerá její tvorba je používána značkou Machač.


Eva Vytlačilová návrhářka

Eva Vytlačilová

Její pracovní náplň krom prodavačky je i mimo administrativní zázemí prodejny.