O nás | Machač fashion

O nás

Náš obchod s oblečením provozujeme již od roku 1991

Nejenom naše tvorba ale i oděvy, které prodáváme, jsou plné ženskosti. Proto se pro nás móda stává prostředkem k tomu, jak učit ženy nejenom své vlastní sebehodnoty ale také jím pomoci rozpomenout se na to, jak velkou roli a funkci v našich životech hraje móda a šatičky, které zrovna máme na sobě.

O přehlídce
Machačovi na módní přehlídce

Naše historie

Náš obchod s oblečením provozujeme již od roku 1991

Vznik 1991 – kožichy, klobouky. Zakladatel Emílie Machačová – sortiment především pro starší zákaznice. Postupně jsme nejenom dodavatele obměnily a začali se orientovat na zboží současné podoby.

2014 – první oděvy naší výroby.

Módních přehlídek

Kolekcí

Let zkušeností

Naše návrhářky

Tereza Machačová návrhářka

Teresia Machačová


Pavla Machačová návrhářka

Pavla Machačová

Veškerou svou tvorbu zaměřuje na ženskost, tím že tvoří s láskou, modely dostávájí punc jedinečného vzhledu a neopakovatelnosti. Ženy jej rádi nosí, p tyto modely vyzařují „něco“, co je pro tuto designérku typické. Šaty mluví nejenom jejím jazykem, ale nově se učí mluvit i jazykem jejich nových majitelek.


Anna Machačová

Anna Machačová

Protože již od malička, stejně jako její starší sestra Tereza, vyrůstala v prostředí módy, zjistila, že je to její srdeční záležitost. Studuje UMPRUM – střední škola, obor oděvní design. Nejenom že její studium je zaměřeno tímto směrem, ale i svůj volný čas investuje do této tvorby. A to mnohým způsobem. Alel její specializace je především vytváření grafického designu na potisk látek, společně s navrhováním výšivek, které jsou použity jako aplikace, jenž dotvářejí ucelený vzhled nově vytvořeného modelu. Veškerá její tvorba je používána značkou Machač.


Eva Vytlačilová návrhářka

Eva Vytlačilová